Swedbank banko pasiūlymas mūsų klientams

Swedbank banko pasiūlymas mūsų klientams


20091022062344!Swedbank_logo

„Swedbank” būsto paskola – tai tvirta ilgalaikė partnerystė

Patrauklios būsto paskolos sąlygos Jums, perkant svajonių namus iš UAB „NT247” ir sudarant su „Swedbank“ būsto kredito sutartį dėl šio turto įsigijimo finansavimo:

  • Suteiksime 50 proc. nuolaidą paskolos administravimo mokesčiui. Standartinis „Swedbank“ taikomas mokestis yra 0.3 proc. nuo paskolos sumos (min. 450 Lt).
  • Kartą per kalendorinius metus 25 proc. paskolos likučio galėsite grąžinti nemokamai.
  • Kad pirmaisiais mėnesiais daugiau lėšų galėtumėte skirti būstui įrengti, galime atidėti paskolos grąžinimo įmokų mokėjimus iki 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo.
  • Pasinaudoję banko partnerių pasiūlymais, sutaupysite net iki 50 proc. išlaidų būstui įrengti. 

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabranginti skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Pasiūlymas galioja klientams, pateikusiems paraišką būsto paskolai gauti iki 2014 m. rugpjūčio 31 d.

Kviečiame pasikonsultuoti ir sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas ar tiksliau įvertinti savo finansinę situaciją. Sprendimą dėl paskolos gausite per trumpą laiką – per 48 val. nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo.

Visą Jums reikalingą informaciją suteiks ir į iškilusius klausimus atsakys:

Dmitrij Nečepurenko

tel. (8 5) 258 5252, mob. tel. 8 612 58 335

dmitrij.necepurenko@swedbank.lt